GARANTİ ve İADE KOŞULLARI

Aldığınız her ürün Parti Gidiyor garantisi altındadır.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

Kullanılmış, tahrip edilmiş, paketi açılmış ve benzer şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür

Ürün İade Koşulları:

30 gün içersinde değiştirme hakkı: www.partigidiyor.com‘dan satılan tüm ürünlerin ürün değişimleri sanal mağazamızdan yapılmaktadır.

30 gün içersinde iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 30 gün içerisinde ürünle birlikte geri gönderebilirsiniz. İade işlemleri e-ticaret biriminden yapılmaktadır.

İade koşulları: Satın almış olduğunuz ürünleri kullanılmamış ve satılabilirlik özelliklerini kaybetmemiş, paketleri açılmamış olmaları halinde iade edebilirsiniz. Ürünlerin etiketlerinin ve logolarının zarar görmemiş olmaları; ürüne ait herhangi bir aksesuarın (toka, kemer, kurdale vs.) ürün ile beraber iade edilmesi gerekmektedir.

Ücretsiz iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünlerde kargo bedelinin müşteri tarafından karşılanması gerekmektedir.

İade bilgilendirmesi:İade işlemleriniz tamamlandığında mail yolu ile bilgilendirme yapılır.

İade Adresi: Kemalpaşa Mh.İsmail Efendi Cd. No:7 İnegöl/Bursa

Parti Gidiyor E-Ticaret Birimi
 

Kemalpaşa Mh.İsmail Efendi Cd. No:7 İnegöl/Bursa Destek için: İletişim bölümünden ilgili departmanı seçerek mesaj yollayabilir ve 0 (537) 359 33 90 numaralı telefonlarımızdan siparişiniz hakkında bilgi edinebilir, görüş ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz.

Hatalı Ürün İade Koşulları
Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.